Specjalne warunki dla warsztatów

Zapraszamy do współpracy w zakresie regeneracji głowic silników spalinowych wszystkich typów. Zajmujemy się regeneracją głowic od 15 lat. Tradycje firmy MAREX MOTOR związane zawsze były z motoryzacją i sięgają roku 1960. Równolegle do doświadczenia dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym. Pracujemy w oparciu o technologię firmy SERDI, polegającą miedzy innymi na odtwarzaniu fabrycznych parametrów i uzyskiwaniu maksymalnej szczelność zawór/przylgnia zaworu. Szczelność zawór/przylgnia zaworu sprawdzamy Vacum-testerem, szczelności płaszcza wodnego głowicy sprawdzamy pod ciśnieniem, w warunkach termicznych pracy silnika tj. 90°C. Wykonujemy pełen zakres czynności regeneracyjnych głowic oraz szlif bloku silnika bez konieczności demontażu wału korbowego i tłoków. Nasza usługa doceniana jest już od lat przez autoryzowane stacje serwisowe wiodących marek samochodów ciężarowych, dostawczych, osobowych i motocyklowych (BMW, DAF, FIAT, HONDA, IVECO, MAN, MERCEDES, RENAULT, SCANIA, SUZUKI, TOYOTA, VOLVO, VW, YAMAHA).

Doświadczony zespół, zaangażowanie oraz stosowana technologia umożliwiają realizację usług w konkurencyjnych terminach i cenach.

Po podpisaniu umowy o współpracę z Państwa warsztatem, proponujemy ceny hurtowe na usługę i części zamienne do głowic oraz pierwszeństwo w realizacji zleceń.

Doradzamy w rozwiązaniu problemu z każdą głowicą. Głowice przyjmujemy i odsyłamy za pośrednictwem uzgodnionego kuriera.
MAREX MOTOR ®
60-594 Poznań / ul. J.H. Dąbrowskiego 175A